Flört insanların birbirlerini ayartmasına yönelik davranışların genel adıdır. Ayartmak kavramına buse almaktan kamçılamaya dek geniş bir eylem silsilesi dahildir. 

 

1- Flört donesini seçmek: Flörtünüzün canlı olması ilk şarttır. Şişme kadın ya da Ada'mla, kepçeyle ya da bir elbiseyle girilen ilişkiler flört kategorisinde değildir. Doneyi en az 2 m uzunluktaki bir sopayla dürterek canlı olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Suratının ortasına sağlam bir yumruk atmak %99 oranında sonuç veren bir eylem olmasına rağmen nihai amacınız gözönüne alınarak tarafımızca önerilmemektedir. Sopa, üzerinde tanışma şakası yapılabilecek bir incelikle kullanılmalıdır. Akıllı olunmalıdır.

 

2- Flört donesiyle iletişim: Her flört gizli bir şifreyle başlar. Vogon Bilim Kurulu'nun yaptığı araştırmalar sonucu her flörtün tıpkı parmak izi gibi özel bir şifresi olduğu tespit edilmiş ve tespit edildiği onaylanmıştır. Bu şifre dört duyudan birine hitap eder. İnceleme yaptığımız flörtlerden birinde işkembe çorbası, diğerinde parfüm, üçüncüsünde ise Silver surfer şifre olarak kullanıldı. Tetikleyicinin hangi formülasyonda ortaya çıktığı da tarafımızca tespit edildi ama bu bilgileri sadece güncel devletinden "Yazılı başvuru yapabilir." kağıdı getirenlerin onulmaz isteklilikleri halinde talep edenlerle paylaşacağız.

 

3- İleri ya da aletli flört dönemi: "Yüzümü size çeviriyorum siz misiniz, elimi suya uzatıyorum siz misiniz?" aşamasını geçtikten sonra flörtü bir üst seviyeye taşımak gerekir. Maalesef flört eylemine başlandıktan sonra bir adım geri çekilme hakkı düşer. O noktada bunu ya bitirmek ya da ileri/aletli flört seviyesine taşımak zorundasınız. Bu seçimlik hak olmasına rağmen hak düşürücü de bir eylemdir. Aletli flört kahve fincanı, telefon, tencere, kepçe, tuzluk, kül tablası, prezervatif gibi malzemelerin flörtçüler tarafından bizzat kullanılmaya başlandığı dönemdir. 

 

4- Netice: Biz Vogonlar flört donesini seçme aşamasında suratının ortasına sert bir yumruk atmayı seçtiğimiz için, bu noktada uzlaştığımız flört donesiyle hiç uzatmadan aletli flörte geçmeyi tercih etmekteyiz. Elbette amaç başarıysa ve maksat bir insanı ayartmaksa "Merhaba, Bak ben geçen yıl üç kişiyi öldürdüm, bir inek yedim, mutluluğu çaldım, kırları yaktım." gibi cümleler kurmaktan kaçının ama bizim nihai amacımız ve flörte bakışımız başka tabi. 

 

Flört Vogonlar için bir kefaret yöntemi olarak kullanılmaktadır. Nasıl belirli durumlarda Japonlar harakiri yaparsa Vogonlar da flört ederek nedamet getirirler. Flört ölmeden yaşanan Vogonlar cehennemi için asli ceza araçlarından biridir. Hatta bu konuda bir Vogon Vogonsözü bile vardır: "FLÖRTLERE GELESİN..." Flörtöz bir Vogon yoktur. Seri flört cehennemiyle cezalandırılmış bir Vogon vardır.

 

Son Ğı'lar

Posta