Bilim aşığı Vogonlar bilimin her dalına düşkünlükleri ile bilinir dolayısyıla Vogonların iksir üretmeye çalışmaları ve başarısız olmaları kaçınılmaz kaderlerinin çıkmaz sokaklarından bir diğeridir.

Vogon Bilim Kurulu(VBK) tarafından her sene Vogon nöronu ve onun yakıtı olan alkol bütçesi arttırılmış olsa dahi iksir üretmekteki başarısızlık Vogonlardaki hüzne hüzün katmaya devam etmektedir.

VBK'nın olağan genel ve kaçınılmaz son toplantısında sunulan KtyW-W0587687543 No'lu rapordan da anlaşılacağı üzere iksir üretim başarı oranı yine %0'dır.

Raporda dikkat çekilen başlıklar:

1) Bütçenin %76'sı Vogon Görünmezlik İksiri için harcanmış.

2) İksir üretimi konusunda çeşitli kültürlerdeki mistik işlerle iştigal eden konukların davet edildiği konferans davetlilerin toplu şekilde katliamı ile sonuçlanmış.

3) Çalışmalar esnasında 7 Vogon içe kapaklanmak suretiyle mavi bidonları ile ortadan kaybolmuş.

Görüldüğü üzere Vogonya'nın üzerinde dolaşan bu kara bulutla mücadele her bir Vogon'un öncelikli ve dahi biricik ereği olmalı. Her yaştan Vogon iksir üretimi konusunda neler yapabileceğimize kafa yormak suretiyle üzerine düşeni yapmalı. Bu esnada mavi bidonlarınızı Vogon Emanet Dairesi Başkanlığına(VEDB) teslim etmeniz önemle rica olunur.

Son Ğı'lar

Posta